Bella Thorne About Zendaya

31. srpna 2012 v 14:51 | Kiki♥* |  B-Všechno ostatní
Teen Vogue
Co můžeme očekávat od příští sezóny Shake It Up?
"Nová sezóna je opravdu cool, je to spíš drama než 90210 dramatu Disney. Tam to bude obrovská změna v mém charakteru rodiny, která bude šokovat celé publikum. Jedná se o moji mámu a je to velmi dramatické."
Seventeen
17: Ty a Zendaya jste nejlepší kamarádky. Jaké jsou některé z vašich oblíbených společných vzpomínek?
BT: Se Zendayou každý den zažívám nové zážitky. Dokonce i naše potřesení rukou jsou založena mimo vzpomínky! Ale více než cokoli jiného se Zendayou ráda cestuji. To nám dává možnost mluvit celé hodiny. Sledujeme vtipná videa na mém počítači, mluvíme a také se smějeme.

17: Hrajete v Shake It Up: Made In Japan, které je vysíláno 17.srpna. O čem to bude?
BT: Ve filmu se naše postavy snaží vyhrát taneční soutěž a jet do Japonska a udělat videohru. Moje postava je o slávě a aspektu, ale Zendayina postava chce poznat japonskou kulturu na turné a známá místa. To vytváří trochu problém mezi námi. Také to není jen o tancování ve filmu, také zpíváme! Je to něco, co jsme nikdy předtím nedělali, což je docela vzrušující.

17: Ty a Zendaya si jste tak blízké! Už jste si někdy nerozuměli?
BT: Já si nemyslím, že už jsme si někdy nerozuměli. Občas můžu být na ní trochu nepříjemná a Zendaya může být taky trochu nepříjemná na mě, ale je to roztomilé, roztomilé způsobem. I když jsem byla nepříjemná, já vím, že Zendaya mě má pořád ráda.
Glamour
Glamour: Chodíš ráda ven s ostatními herci nebo kamarády z dětství?
Bella Thorne: Kromě mé co-star Zendayi, nerada chodím ven s jinými herci, kteří hodně ... já prostě raději chodím ven s dětmi, které znám, kteří jsou na střední škole a prostě mimo ten svět herců. Děláme spoustu venkovních aktivit a také některé z charitativní práci, do kterých je zapojuji. Je hezké vědět, že jsou svědomití, ze světa kolem nich, a chtějí, aby se vyjímaly rozdíly v jejich komunitě. Máme stejné cíle.
Huffington Post
Anne: Ty a Zendaya hrajete v show Disney "Shake it Up!" nejlepší kamarádky. Jste nejlepšími kamarádkami i v reálném životě? Jaké věci děláte spolu na place?
Bella: Jo, ale my jsme spíš jako bratři...protože když řeknete: "Vy jste jako sestry", mohlo by to znamenat, že nemáme na place ty souboje a nemáme z toho nic. Rády zápasíme a stejně tak se flákáme. A zažíváme vtipné věci. Jako třeba když jsem jednou šla a ohlédla se na Zendayu a Adama [Irigoyena]...a my jsme se smáli a já jsem se otočila a narazila do zdi. Šla jsem rovnou přímo do zdi! Smáli jsme se tak dlouho!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama